Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Zvířata

Vytvořeno 24.05.2011 13:19:47 | Poslední změna 28.07.2011 10:30:00
Žena píše do seznamky: "Hledám malého, milého muže, aby měl rád společnost a jedl ryby." Dostane se jí odpověď: "Tak si pořiď tučňáka...!"
Malá myška vidí poprvé v životě netopýra. Přiběhne domů a volá: "Maminko, maminko. Já jsem viděla anděla!"
Utíká zajíc a druhý se ho ptá proč.,,Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!",,Ale vždyť ,my máme jenom dvě uši!",,To vím,ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"
Paní učitelka s dětmi v zoo.Ptá se Mařenky:,,Co je to tam za chlupáče?,,To je medvěd." ,,Správně.A Pepíčku,co to támhle visí za ptáčka?",,To je netopýr.A nevisí za ptáčka,ale za nožičky!" 
"Včera jsem viděl běžet zajíce s batohem na zádech!" křičí na celou hospodu podnapilý myslivec. "To nic není, kamaráde," zvedne se jiný ožrala, "já jsem ho viděl letět!" "A taky měl na zádech batoh?" "Ne, orla."
Sednou si dva sloni na plot. Jaký je to čas?

Čas vyměnit plot.

Ptá se soused souseda: "Franto proč ten tvůj kocour dneska lítá po okolí jak blbej?"
"To máš tak Jardo, včera jsem ho nechal vykastrovat a teď odříkává domluvený rande."
Sedí na zahradě chlap a žere jitrnice, tlačenku, prejt...
Za plotem stojí žebrák a slintá. Chlápek se na něj podívá a říká:
- Chceš kousnot ?
- Ano, ano !
- AZORE, TRHEJ !!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one