Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Rodina a manželství

Vytvořeno 24.05.2011 13:20:17 | Poslední změna 28.07.2011 11:33:52
Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a její syn říká: 
"Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte prdelí, protože hned odjíždíme." 
Zděšená matka vejde do pokoje a říká: 
"V tomto domě takovýhle jazyk nepoužíváme. Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!" 
Po dvouhodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu." 
Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu." 
Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, slyší, jak syn dodal: 
"A těm, co jsou nasraný z dvouhodinového zpoždění, připomínám, že za to může ta kráva v kuchyni!"
„Jaroušku, mluvil jsi s tím člověkem, který mě včera vytáhl z řeky?"
„Samozřejmě. Tři hodiny se mi omlouval."
Tati, povídá Pepíček tatínkovi.
Maminka říká, že je pan Novák hodný a přitom když přijdeš z práce, tak ho vždycky narve do skříně.
„Už jsi slyšela, že se od Jany odstěhoval manžel?"
„Jo? A jak to snáší?"
„No, teď už je v pohodě, ale ze začátku měla strach, že se vrátí."
Přijde manželka miliardáře domů a nadává:
„Příště, když ti napíšu ať koupíš Čínu, tak myslím jídlo!"
Manželka si dala na tvář bahenní masku.
Dva dny vypadala líp...
Potom bahno opadlo.
˝Poslechněte, pane, jak tak na vás koukám, vy jste tak podobný mé ženě, jako byste jí z oka vypadl, až na ten knír.˝ 
˝Ale já žádný knír nemám!˝ 
˝No právě."
˝Já že pro tebe nehnu prstem?˝ zeptal se manžel své ženy a zmáčkl spoušť.
˝Nemám nic proti tomu, abys šel na pivo,˝ povídá paní Nováková takhle jednou v podvečer manželovi, ˝jenom chci, abys byl do osmi doma.˝
˝Tak jo,˝ odpoví radostně pan Novák. ˝Do osmi budu doma a pak půjdu.˝
Proč muži nemají být redaktory v časopisech v poradně:

˝Milý Honzo, doufám, že mi dokážeš pomoci. Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce. Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit
pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla. Byl v posteli se sousedovou dcerou! Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské poradny nepůjde. Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi.
Magda˝
 
˝Milá Magdo, že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami. Nejprve zkontroluj, jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření. Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla, jestli není poškozené a dává správné množství paliva. Doufám, že jsem Ti pomohl. Honza˝
"Maminko, jak se jmenovala ta stanice z které jsme právě vyjeli?" "Nevím, a nezlob, vidíš přece že čtu!" "To je škoda, bráška tam vystoupil!"
Potkají se dva kamarádi: "Co dostaneš od ženy k vánocům?" "Ále, nějakýho chlapa." "Cože?" "Viděl jsem, že ho má manželka schovanýho ve skříni."
Chlapi jsou stejně chudáci. Když jdou do hospody - mají slintavku. Když jdou z hospody - mají kulhavku. A když přijdou domů, tak na ně řve šílená kráva.
Mladý lord přijde za svým otcem:,,Papá,chtěl bych se ženit.",,A koho si chceš brát?",,Zahradníka.",,Cože? V žádném případě.Nemůžu dopustit,že by se můj syn oženil s komunistou!"
"Dcerunko, Petr přišel požádat o tvoji ruku a já mu ji slíbil." "Ale tati, to mám odejít od maminky?" "Jen se upokoj, můžeš si ji klidně vzít s sebou!"
4 tajemství spokojeného manželsví:
1.Najít ženu,která umí vařit a uklízet.

2.Najít ženu,která ví,jak vydělávat.

3.Najít ženu,která má ráda milování.

4.Zajistit,aby se ty tři ženy nesetkaly.

Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis.Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující text:
,,Milá maminko, je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem.Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piersingem a především jeho krásnou motorkou!
Ale to ještě není všechno, mami, jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je taky můj sen.
Když jsem zjistila, jak mi marihauna dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde heroin nebo koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13let a umím se o sebe dobře postarat i sama.
Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala svého vnuka.

Tvá milovaná dcera

P.S. Nic z toho není pravda, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku.

Mám Tě ráda"
Přijdou se rozšoupnout dva manželské páry do kasina. Ženy si chtějí společně vsadit v ruletě, ale přemýšlejí, na jaké číslo.
Jedna povídá: "Kolikátky máš prsa?"
"Dvojky."
"Já trojky. To je dohromady pět, takže vsadíme na pětku."
Vsadí na pětku a skutečně vyhrají.
Chlapi si říkají, že je to dobrá metoda.
"Kolikrát po sobě se ti postaví?" říká jeden druhému.
"Třikrát."
"Mně čtyřikrát. To je dohromady sedm, takže vsadíme na sedmičku. "
Ruleta se roztočí, kulička běhá jako šílená a zastaví se na dvojce: "No vidíš, vole. Kdybysme nekecali, mohli jsme bejt v balíku!"
"Evo," povídá Jenda. "Budeme si hrát na maminku a tatínka, ano?" "Tak jo, ale nesmíš mi moc nadávat."

Manželský pár se rozhodne na chvíli uniknout tuhé zimě a strávit týden na jihu u moře. Z pracovních důvodů se stane, že manželka může odletět až o den později. Manžel odletí podle plánu. Po příjezdu se ubytuje v hotelovém pokoji, vytáhne svůj laptop a ihned posílá mail své ženě. Přihodí se mu ale hloupá chyba a při zadávaní e-mailové adresy vynechá jedno písmeno a mail se tak dostane do e-mailové schránky jedné vdovy, která právě uložila svého muže do hrobu. Vdova si právě pročítá svoji poštu, zda jí neprišla nějaká soustrastná vyjádření od přátel a známých... Ve chvíli, kdy její syn vstoupí do pokoje, žena už leží v bezvědomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítače, kde stojí:

Komu: Mé opuštěné ženě
Od: Tvého muže, který odešel dříve
Věc: Dorazil jsem

Nejdražší, právě jsem v pořádku dorazil. Už jsem se tu celkem zabydlel a vidím, že je vše připravené na Tvůj zítřejší příchod. Přeji Ti šťastnou cestu a čekám na Tebe. Miluji Tě, tvůj manžel.
P.S. Tady dole je po čertech horko!!!

Volá Khon z New Yorku matce do Evropy: "Haló, mami, jak se Ti vede?" "No, ujde to, docela dobře." "Ah? Promiňte, paní, musel jsem si poplést číslo."
Přítelkyně se ptá přítele: "Pepo, proč máš tak velikánské oči?"
Přítel: "To protože, když jsem byl malý, tak jsem hodně ale hodně plakal!"
Přítelkyně: "Škoda, že jsi raději víc nečůral!"
Potkají se po hodně dlouhé době dva spolužáci:,,Hele Karle,kde jsi byl posledních 15 let?",,Ále,v base.Kvůli slepicím.",,Kvůli slepicím se nedává 15 let!",,Ale jo.Vyhrabali tchyni."

"Mami, koupíš mi zmrzlinu?"
"Zlato, jen proto, že spím s tvým otcem mi ještě nemusíš říkat mami."
"A jak ti teda mám říkat?"
"Normálně. Kamile."

Nadává žena na dceru: - "To je dneska mládež, v šestnácti se tahá každý večer s někým jiným po diskotékách, a že má její máma dneska třicátý narozeniny, na to si ani nevzpomene..."
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one