Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Potkali se...

Vytvořeno 24.05.2011 13:20:58 | Poslední změna 26.06.2011 17:18:00
Sejdou se dva kamarádi, Pepa a Karel. Pepa má na sobě klobouk z jezevce a Karel se ho ptá:,,Hele, kde jsi vzal tenhle klobouk?" Pepa odpoví:,,Vzal jsem si malej klacek, zařval jsem do díry HÚÚÚ, ozvalo se HÚÚÚ, vylezl jezevec a majzl jsem ho klackem.Druhý den mají oba dva klobouk z jezevce a Pepa má ještě boty z veverek. Karel:,,Kde jsi vzal ty boty?" Pepa:,,Vzal jsem si malej klacek, zařval jsem do díry ve stroě HÚÚÚ, ozvalo se HÚÚÚ,vylezly veverky a majzl jsem je klackem. Třetí den máj oba boty i klobouk a Pepa má ještě kabát z medvěda.Karel: ,,Kdes ho vzal?" Pepa:,,Vzal jsem si velkej klacek, zařval jsem do jeskyně HÚÚÚ, ozvalo se HÚÚÚ, vylezl medvěd a majzl jsem ho klackem.Další den je Karel celej omlácenej, má všechno zlámaný prostě mrzák. Pepa: Co se ti stalo?" Karel:,,Vzal jsem si velkej klacek, zařval jsem do jeskyně HÚÚÚ, ozvalo se HÚÚÚ a přejel mě vlak."
Domluvili se Čech, Rus a američan.Kdo vydrží nejdéle v komíně a kdo bude chtít ven tak zapíská. Šel tam Rus a za dvě hodiny zapískal. Šel tam američan vzdržel tam jeden den a pak zapískal. Nakonec tam šel Čech a vydržel tam několik dní, měsíců, roků pak ho vytáhli a ptali se: "Hele chlape, jakto že jsi tam vydržel tak dlouho?" "Hoši, já neumím pískat."
Na Sicílii se pořádá sraz největších mafiánů:
Italové zjišťují, zda jsou Rusové pořádní mafiáni.
Italové:"Zlatý řetízky - MÁTE ?"
Rusové: "Nemáme."
Italové:"A dvouposchoďový vily - MÁTE?"
Rusové: "Nemáme."
Italové:"a Meďoury - MÁTE?"
Rusové: "Nemáme."
Italové se jim celý sněm šíleně chechtají a Rusové jedou domů jako spráskaní psi.
Když se vrátí domů, boss ruské mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:
"Tak za prvé: Všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!!!
Za druhý: Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy.
No a za třetí (povídá posmutněle) - zlatý řetízky sundejte čoklům z krku budeme je nosit my!!!"
Na nebeské bráně někdo klepe a Petr otevře. Tam stojí chlapík a říká: "Chci do nebe, jsem Einstein." Petr na to: "To může říct každý, dokaž." Einstein načmárá na papír teorii relativity. Druhý, Picasso taky musí dokázat - namalováním obrazu. Třetí říká: "Já jsem George W. Bush." Petr: "Tak to dokaž, stejně jako Picasso a Einstein." George na to: "A kdo je Picasso nebo Einstein?" Petr: "Vítám tě, Georgi, pojď dovnitř!"
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one