Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

O blondýnách

Vytvořeno 24.05.2011 13:17:30 | Poslední změna 15.03.2012 11:14:50
NASA usporada vyberovy konkurz, kdo by mohl letet do vesmiru: vyberou blondynu a prase. Pred odletem jim daji obalky s instrukcema a vyslou je do vesmiru. Když prase otvira obalku, blondyna mu kouka pres rameno, po otevreni se na prase vyvali arch papiru s infornacemi jak obsluhovat cely raketoplan. A blondyna se zdesi, kdyz tam ma prase todle, co tam budu mit ja? S tresoucima se rukama otvira obalku, z ni vynda papirek s napisem: "KRM PRASE A HLAVNE NA NIC NESAHEJ!"
Víte co odpovi blondyna když se ji zeptate jestly už vymnenila rybičkám??? Ne tu predchozi vodu jeste nevypili
Policajt zastavi blondynu na ulici a rika:
"Slecno, Vas pes nema kosik."
"Ale my nejdeme nakupovat."
"Prominte, to jsem nevedel."
Pán v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych vám zavolat."
"Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu."
"Ale nevím, jak se jmenujete."
"Jméno je tam taky."
Kam jdou blondýnky, když je jim zima?
Do rohu, ten má 90 stupňů

Blondýnka se ptá na ulici:
"Pane, prosím vás, kolik je hodin?"
"Je čtvrt na čtyři."
Blondýnka jen kroutí očima a říká:
"Víte, to je divné. Ptám se na tohle celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."
Vrátí se muž domů, vidí svou ženu - blondýnu, jak přikládá na zeď mokré ručníky a ptá se: "Proč máčíš tu zeď?" "Ale, doktor mi doporučil, abych dávála studené obklady na místo, kde jsem se
praštila..."

Jdou dve blondynky k vlaku na nadrazi a jedna se pta pruvodciho: "Prosim vas, doveze me ten vlak do Prahy?" "ne, slecno, lituji...", odpovi pruvodci. a ta druha se zepta: "A me jo?"
Víte, jak se říká blondýnkám, které nepoužívají antikoncepci?
Mami....
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jsou dve blondyny na nadrazi a jedna povida: Clovece me je nejaka zima na ruce. A ta druha na to: Tak si je strc do kapsi. Prvni na to: Ja nemuzu mam v ni rukavice
Stojí dvě blondýnky naproti sobě přes řeku. Najednou jedna zařve na druhou: Prosimtě, jak se dostanu na druhou stranu? A ta druhá na ní: Ale vždyť jsi na druhé straně!!!
Víte, jak zabavite Blondýnu na celej den?
1. dáte ji do kulaté místnosti a řeknete jí, aby se postavila do rohu.
2. nakreslíte jí na zem čáru a řeknete jí, aby ji podlezla.
3. dáte jí papírek na kterém bude napsáno OTOČ a na druhé straně znovu OTOČ
Jaká zvířata má blondýnka nejradši?
Lišku za krkem, jaguára v garáži, tygra v posteli a vola na služební cestě…
Víte proč si blondýnky občas vyhazují hodinky do vzduchu? Aby zjistili, jak ten čas letí.
Telefonují si dvě blondýnky:,,Hele,při vaření mi zbyla horká voda.Nevíš co s ní ?",,Tak jí dej do mrazáku,teplá voda se vždycky hodí..."
Běží černovláska bruneta a blondýna po poušti a honí je lev.Černovláska vezme písek a hodí mu ho do očí.Bruneta taky vezme písek a hodí mu ho do očí.Pak uvidí strom černovláska a bruneta na něj vylezou a křičí na blondýnu "polez,polez sežere tě"a blondýna řiká "a proč já sem mu písek do očí neházela"
Potká se blondýna z brunetou a bruneta říká:,,To bylo hrozný jak včera vypli tu elektriku já byla 4 hodiny ve výtahu!"A blondýna říká:,, To nic není, já byla 4 hodiny na jezdících schodech!!!!!!!!!!!!!"
Blondýnka je v muzeu a narazí do stolu s vázou.Váza spadne a rozbije se na kusy.Rozzuřený hlídač řve:,,Ženská,ta váza byla z 15. století!!!"Blondýnka si oddychne:,,Uff!Já se bála,že byla nová!"
Jde brunetka, zrzka a blondýnka k detektoru lži, který začne pípat když se řekne lež. Nejdřív brunetka: "Já myslím, že jsem krásná." Píp, píp, píp. Pak tam jde zrzka: "Já myslím, že jsem štíhlá." Píp, píp, píp. Nakonec blondýnka: "Já myslím..." Pííííííííííp, 
píííííííííp, píííííííp!!
Příjde bruneta k bačovi a ptá se ho : "Když uhádnu , kolik máš celkem ovcí můžu si jednu odvést?", bača souhlasí a bruneta říká: "Máš jich sto", bruneta odpoví správně a bere si ovci, ale bača se nedá a povídá: "A když já uhádnu tvojí původní barvu vlasů vrátíš mi toho psa?"
Rozčarování blondýny: 
Dnes už nevěřím ničemu. 
Otevřela jsem dveře s nápisem MUŽI a byl tam jen záchod..
Víte jaký je rozdíl mezi šamponem a blondýnkou? žádný oba sou na hlavu

Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne chlap a křičí na blondýnku: "Ty blondýno, dělala jsi si vůbec někdy řidičák?!"

"Určitě víckrát než ty, frajere!"

Blondýna přijde v Německu do obchodu a říká: "Chtěla bych dvě baterie."
Prodavačka se jí ptá: "Wie bitte?"
Blondýna odpoví: "Nabité, ty tele."
Slyšeli jste o té blondýnce, která stála před zrcadlem se zavřenýma očima?
Chtěla vidět, jak vypadá, když spí.
Víte...
...proč mají blondýny nanejvýš čtyři děti? Protože si přečetly, že každé páté dítě, které se ve světě narodí, je Číňan.
Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a počítačem?
Do počítače musíte informace natlouct jen jednou.
Víte jak blondýnka zabíjí kapra?
Snaží se ho utopit
Je jedno kouzelné zrcadlo,které když mluvíte pravdu pípne 1 když lžete tak víckrát.Přijdou k němu bruneta,zrzka a blondýna.Bruneta povídá "Já simyslím,že jsem nejkrásnější"."Píp".Zrzka povídá,"Já si myslím že jsem nejchytřejší"."Píp".Blondýna povídá,"Já si myslím..." "Pípípípípípí".
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one