Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Jiné...

Vytvořeno 24.05.2011 13:21:55 | Poslední změna 09.12.2011 16:48:30
Tři staří pánové byli na vědecké konferenci ubytováni v sedmdesátém patře mrakodrapu. Po celém dni stráveném na přednáškách sympózia je zdrtila zpráva, že v jejich hotelu nejezdí výtahy. První povídá: "Pánové, co se dá dělat... Musíme pěšky a aby nám to lépe utíkalo, navrhuji, abychom cestou zaměřili pozornost na něco příjemného. Tak třeba já bych mohl začít vyprávět vtipy, ty začneš v pětadvacátém patře třeba zpívat a ty v padesátém vyprávět smutné příběhy." Vyrazili a první povídal vtipy. Cesta příjemně ubíhala a když v padesátém patře druhý dozpíval, třetí se nadechl a říká: "Začnu se svým nejsmutnějším příběhem. Nechal jsem v autě klíč od pokoje
To takhle mistr kouká, že mu po stavbě zmateně chodí dělník a tak za ním jde a ptá se, co dělá. A on na to: 
"Hledám hranol 20 na 20." 
Mistr říká, že mu pomůže. Hledají, hledají a vidí je stavbyvedoucí a hned se jde zeptat, co jako dělají. Mistr mu povídá: 
"Tady Franta hledá hranol 20 na 20." A tak stavbyvedoucí taky pomáhá hledat. Když pořád nemůžou najít, najednou Franta povídá: 
"Víte co, chlapi? Kašlete na to, já si sednu na kulatinu."
Zastaví policajt za křižovatkou řidiče:
  "Jakto že jste přejel na červenou? To jste ji neviděl?"
  "Ale jo, viděl, ale Vás jsem neviděl."
Na hřbitově se sešli duchové nově zesnulých a vzájemně se představují: "Já jsem duch Pepa". "Já jsem duch Karel". "A já duch Franta". Najednou spatří jak nějaký vandrák skočí za hřitovní zítku k nim,tak se optají: "A který duch jsi Ty?" On jen odsekne: "Já sem du chcát!"
"Vaše brzdy nešly spravit, tak jsem vám dal aspoň silnější klakson."
Je to žluté, vyhoďte to do vzduchu a po dopadu se ozve mňouknutí. Co je to? Cokoliv žlutého, ale musíte to hodit na kočku!
U soudu:,,Proč jste tu peněženku nevrátil,když jste věděl,že není vaše?"Obžalovaný:,,Ano,ctihodnosti,peněženka moje nebyla,ale připadalo mi,že poznávám ty tisícikoruny..."
Chuck Noris vstává z postele tak rychle, že se zastihne, jak spí.
Potkali se dva hokejoví fanoušci a sdělují si novinky:,,Ten ůtočník Vaňura se chtěl z nešťastné lásky zastřelit.",,Neříkejte!A jak to dopadlo?",,Jako obyčejně.Netrefil se."
Přijde poslanec s výplatou domů.Žena se na to zděšeně kouká a říká:,,Co s nimi mám furt dělat?Máme toho plné skříně,není to kam dávat!"A manžel jí smutně odvětí:,,A to si představ,že v jiných rodinách pracují oba!"
Pošťačka zvoní u dveří.Otevře jí asi sedmiletý kluk s pivem a doutníkem v puse.Pošťačka se ho ptá:,,Ahoj,jsou rodiče doma?"Kluk popotáhne z doutníku a znuděně prohodí:,,Co myslíš...jsou?
"Hele, Franto, co ty vlastně děláš?"
"Ale, mám zodpovědnou práci, mám pod sebou 500 lidí a šíleně se nadřu."
"A to děláš někde ředitele ve fabrice?"
"Ne... sekám trávu na hřbitově."

Přijde lidojed k náčelníkovi:,,Poslouchejte,šéfe,včera jsme chytili českou modelku!"Náčelník si mne ruce:,,No výborně,pečená husa už nebyla hodně dlouho!"

Ptá se muž boha:

,,Proč jsi udělal ženu tak krásnou?"

,,Abys ji miloval,"odpoví bůh.

,,A proč jsi ji udělal tak hloupou?"diví se muž.

Bůh smutně odpoví:,,Aby ona milovala tebe,ty blbečku!"

Deset věcí, které vědí muži o ženách:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ženy mají prsa.

Proč je u muže rychlejší psychoanalýza? Protože, když se chce doktor dostat do jeho dětství, tak už je tam.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one