Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Otázky

Vytvořeno 11.12.2011 11:54:05 | Poslední změna 24.02.2012 19:42:29
Tak rozhovor s Míšou Burdovou máme hotový, najdete ho ZDE  . Takže by jsme si moc přály udělat rozhovor s Anetou Langerovou.  Žádost již byla odeslána, tak nám držte palečky. Jinak kdyby to přece jenom vzala, můžetepsát už teď otázky, ale ještě nevíme jestli to je jisté. Ale klidně se ptejte. Bude zase tak 10 otázek jo? Tak fajn, VerINka.
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "3626":
 
Děkujeme za otázku.Pokud by tě ještě něco zajímalo,napiš.
Míšo, Má ti někdy v nejbližší době vyjít další kniha???
(Nová trilogie, nebo tetralogie nebo něco takového)
Tak já jsem nečetla nic, ale když seženu tak si ráda přečtu. Každým pádem se zeptám. Tak tedy
Kolik knih už jsi napsala? Věnuješ se jen fantasy? (Podle názvu usuzuju, že o něj půjde, navíc jsem četla ten popis jak máte v jednom článku)
Otázku, určitě jí Míše položíme. A moc děkujeme za pochvalu.
VerINka
Ráďa13.12.2011 20:45:36
To je super že děláte rozhovor s Michalkou, četla jsem všechny Poselství jednorožců, příští týden dostanu první díl Křišťálu moci. Je to taky tak dobrý?
Ale otázku určo dám: Jakou postavičku s Poselství máš nejraději, myslim která je ti nejsympatičtější? Mně osobně asi Eleas. Ráďa smiley, jinak super web holky.
To je super že děláte rozhovor s Michalkou, četla jsem všechny Poselství jednorožců, příští týden dostanu první díl Křišťálu moci. Je to taky tak dobrý?
Ale otázku určo dám: Jakou postavičku s Poselství máš nejraději, myslim která je ti nejsympatičtější? Mně osobně asi Eleas. Ráďa smiley, jinak super web holky.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one