Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Minipříběhy- Děsivé minipříběhy

Vytvořeno 27.06.2011 17:32:07 | Poslední změna 27.06.2011 17:40:30
Každou sobotu jsem chodila k hrobu mé kamarádky, která zahynula před dvěma lety při autonehodě. Když zemřela, byla pro mě její smrt velmi tíživá a neustále jsem jí cítila nablízku. Stála jsem zamyšlená na hřbitově, když mi přišla divnou SMS, ve které stálo: “Opusť tohle místo co nejrychleji”. Nevěděla jsem komu patří číslo, ale vzala jsem to velmi vážně a utekla jsem.
Druhý den jsem v novinách četla zprávu, ve které stálo, že pár okamžiků po tom, co jsem ze hřbitovu odešla, zatkli policisté na hřbitově hledaného vraha. Celá vyděšená jsem chtěla zavolat na číslo, ze kterého mi přišla ta SMSka, ale ozvala se jen hlasová schránka mé zesnulé kamarádky. Dodnes si to neumím vysvětlit.
Mladá učitelka byla právě na cestě ze školy domů. Byl již večer a celou cestu se za ní držel náklaďák. Řidič tohoto náklaďáku občas začal blikat dálkovými světly, což učitelku oslňovalo vždy, když se podívala do zpětného zrcátka. Naštvalo jí to, a proto předjela několik aut, ale náklaďák se držel pořád za ní. Schválně snížila rychlost, ale řidič náklaďáku taky a každou chvíli začal blikat dálkovými světly. Učitelka po chvíli odbočila na lesní cestu a doufala, že se toho náklaďáku zbaví. To byl však omyl a náklaďák byl pořád za ní a neustále blikal dálkovými světly.
Mladá učitelka byla právě na cestě ze školy domů. Byl již večer a celou cestu se za ní držel náklaďák. Řidič tohoto náklaďáku občas začal blikat dálkovými světly, což učitelku oslňovalo vždy, když se podívala do zpětného zrcátka. Naštvalo jí to, a proto předjela několik aut, ale náklaďák se držel pořád za ní. Schválně snížila rychlost, ale řidič náklaďáku taky a každou chvíli začal blikat dálkovými světly. Učitelka po chvíli odbočila na lesní cestu a doufala, že se toho náklaďáku zbaví. To byl však omyl a náklaďák byl pořád za ní a neustále blikal dálkovými světlyKdyž dojela vystrašená učitelka ke svému domu, utíkala dovnitř a ihned vytočila policii. Nákladní automobil zastavil těsně za jejím autem a řidič zůstal v kabině vozu. Po příjezdu policie rychle vyskočil z auta a řekl jim, ať se podívají do zadní části auta, kterým učitelka jela. Policie tam našla uprchlého trestance, který měl v ruce velký nůž. Řidič náklaďáku si všiml vraha, jak proklouzl na benzínové stanici učitelce do auta. Vždy když chtěl vrah zaútočit, začal řidič nákladního vozu blikat dálkovými světly. Učitelce tímto daroval život.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one