Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

The vampire diaries

Vytvořeno 13.03.2012 13:26:25 | Poslední změna 13.03.2012 13:40:14
O seriálu:


Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její bratr Jeremy se stále vypořádává s tragickou smrtí jejich rodičů. Teď žijí u své tety Jenny.  Elena byla vždy hvězdou třídy- krásná a populární. Překonat žal jí pomáhají její kamarádky Bonnie a Caroline i bývalý přítel Matt.  Brzy však nastoupí do školy nový chlapec- Stefan Salvatore. Ten ale skrývá děsivé tajemství... Brzy přichází ale i jeho bratr Damon, který jeho tajemství sdílí a oba začínají vést boj o dívku, po které oba touží... Právě po Eleně, dvojnici jejich milované mrtvé dívky Katherine... Ale co když jsou ve městě i jiní... upíři? Nebo nejen oni?

 Hororová romance s hromadou napětí a nečekaných zvratů, bytosmi noci a mnoho komplikovaných vztahů...

Seriál můžete shlédnout ZDE
Ukázka ze seriálu:
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one