Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Výhody mladších sourozenců- simulování

Vytvořeno 27.05.2011 21:07:47 | Poslední změna 27.05.2011 21:34:37
Mladší souozenci mají stejně výhodu. Neustále se jich někdo zastává, takže my si připadáme trochu nefér. A je fakt hodně příběhů, které se kdy se sourozenci přihodily...
Jednoho dne byly dvě sestry. Ta mladší starší sestru provokovala. Mlátila, štípala kousala, kopala a pak rychle zdrhala. Starší sourozenc samozřejmě hned za sestrou. Starší mladší popadla a dala jí pár facek, které dítě nemohlo ani cítit.
Jistě že je necítila! Ale měla příležitost jak starší sestru shodit, tak proč toho nevyužít?
Jak byli nablízku rodiče, hne se za nimi malá rozeběhla s šíleným řevem, jak dostala hroznou facu a jak to bolí, no jéje.
Rodiče se ihned vrhnou na starší sestru.
,,No copak se to dělá? Proč jí mlátíš! A takové rány! Co ti ta malá udělala?! Jen...''
,,Ale ona si začala a já se jí sotva dotkla!'' protestuje starší sestra.
,,No a proč by asi tak řvala? A i kdyby si začala tak se s ní nemáš prát, vždť je ještě malá, nemá z toho rozum.''
,,Ale mě to třeba bolí!!!''
,,No od takového malého dítěte to přeci nemůže bolet!''
,,No jasně...''
,,Neodmlouvej mi!''..........

A už se dostáváme k hádce s rodiči a co z toho vyplyne. Průšvih. Výprask? Zaracha? Záleží na vkusu rodiče. Co je na tom ale nejhorší, jeden z toho přeci jen něco má.
Kdo? No samozřejmě nikdo jiný než týž mladší sourozenec. Takže zase mladší sestra vyhrála. Starší má trest, může se vysmívat, že je zase ona ta hodná.

Takže i když si z všechno může ona, má se ak nejlépe. No je tohle fér?
Jestli jste se dostali do takovéhle situace, nebo podobné, rozhodně v tom nejste sami. Je mi známo spousta lidí, kteří se někdy do něčeho takového dostali. Ale jak to vyřešit? Rozhodně ne to co starší sestra. Jsou z toho akorát problémy.

 Takže jestliže se vám to přihodí, že vás provokuje sourozenec, zkuste přijít za rodiči a svěřit se jim ihned. Řekněte jim všechno, že vás to moc bolí a bla bla bla, přesně jako mladší sourozenec. Stačí jen nasadit psí očka a uvidíte jak zaberou. :D

 

!!! Holky ze šestky !!!

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one