Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Test- Dokážeš zmáknout mámu?

Vytvořeno 04.06.2011 11:08:15 | Poslední změna 04.06.2011 11:41:38
.Jaká je vlastně tvá mamka? Dokážeš si s ní poradit? Pomůžeme ti!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky

9- 14 bodů Přísná učitelka

Není tvoje mamka náhodou učitelka? Protože přesně takhle se chová. Je na tebe zbytečně tvrdá, chce z tebe mít to nejlepší, ale ničí tím tvou vlastní osobnost. To musí přestat.

Co nezkoušej: Vzdorovat jí. Ona si nikdy nepřestane myslet, že pravda je na její straně a že pro tebe dělá to nejlepší. Svým rebelstvím bys to jen zhoršila a nahrála jí na její argumenty.

Jak na ni? Mluv s ní. Přiznej, s kým a kam jdeš, na co chceš peníze, rozumně argumentuj. Síla slov je její zbraň, začni ji taky používat.


15 - 22 bodů- Starostlivá plašanka

Mamka tě vidí pořád jako malou bezbrannou holčičku, o kterou se musí starat. Nejradši by tě vodila pořád všude za ručičku. Nechápe, že už by ses mohla zajímat o šminky, natož o kluky a sex. Pořád ti vyčítá, že ji chceš nejspíš utrápit k smrti.

Co nezkoušej: Vysmívat se jí. Nesmířila se s tím, že už jsi velká holka? Tak jí to musíš dokázat. Ukaž, že jsi zodpovědná a že je na tebe spoleh.

Jak na ni? (Skoro) všechno jí říkej. Když neví, kde jsi, maluje si ty nejhorší scénáře. Tak ji nenech tápat.


23- 32 bodů- Praštěná puberťačka

Spousta holek ti tvou mamku závidí, ale ty jsi z ní hotová. Chová se, jak kdyby jí bylo patnáct. Nic ti sice nevyčítá, ale snaží se být tak moc cool, až je trapná. Obléká se moc sexy, s tvými kámoškami se baví, jak kdyby byla jednou z vás, s tvým klukem dokonce fl irtuje.

Co nezkoušej: Nesnaž se přebrat jí mámovskou roli. Užívej si svoje dospívání a dospělácké věci nech na ní.

Jak na ni? Neříkej jí, že je na takové chování už stará. Místo toho jí naznač, že kámošek máš dost, ale že potřebuješ mámu - zodpovědnou a starostlivou.


33-36 bodů- Pohodová kámoška

Tvoje máma má určitě taky svoje mouchy, ale žádné závažnější problémy spolu nemáte. Ideální. :-) Že se občas rafnete, je normální, jste přece každá z jiné generace - a někdy to prostě dře.

Co nezkoušej: Klape vám to, tak si toho važ. Určitě víš, co je pro ni důležité a co jí vadí, tak ji zbytečně neprovokuj.

Jak na ni? Myslíš si, že je to super mamča? Řekni jí to. Určitě z toho bude naměkko a bude moc ráda. Takovou mámu si hýčkej.

 

 Tal jak na tom jsi? svěř se ostatním!

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one