Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Rodina tě dokáže podpořit v nejhorším

Vytvořeno 13.03.2012 16:24:16 | Poslední změna 13.03.2012 16:37:54
Ahojky,vím,že k názvu rubriky se toto téma nehodí,ale mám potřebu to sem napsat...Přiznejme si,že svou rodinu máme nade vše rádi!Je pravda,že nás někdy dokáže pořádně vytočit,ale to je normální...
                                                                                            Jítísek
Jak už jsem řekla,v tomto článku nebudu rodině křivdit a napíšu jsem na to vše můj názor...
Do rodiny se zařazují osoby vám nejbližší-mamka,taťka,brácha,ségra,babička,děda,teta strejda,sestřenice,bratranec....atd.
Pro mě je nejdůležitější mamka,taťka a ségra.Vážím si jich a i když mě dokáží pořádně vytočit,za nic bych je nedala!Klidně si myslete,že jsem divná,že plácám  nesmysly,je to jen váš názor.Přiznejte si však,že mnozí vaši přátelé,které byste kolikrát radši vyměnili třeba za mámu s tátou vám nedokáží tak pomoci.Ne všichni,ale hodně z těchto nejlepších přátel se k vám otočí zády,zrovna,když potřebujete jejich podporu..To nemyslím ke všem,protože pokud máte opravdové kamarádky jako já,tak se tohoto zklamání nemusíte bát....chci vám ale říct,že byste nikdy neměli rodinu zavrhnout-nikdy.I kdyby proti vám stáli všichni,mamka s taťkou by vás vždy bránili!!
   Je mi 13 a také se na mou rodinu někdy naštvu a volný čas trávím spíše s kamarády,ale to je věkem...Zamyslete se nad tím alespoň a budu moc ráda,když vám dojde to samé,co mě!!!
Že rodina vás nikdy nenechá v rejži!!!!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one