Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Proč potřebujeme babičku a dědečka?

Vytvořeno 27.06.2011 16:56:18 | Poslední změna 28.08.2011 10:12:30

My prarodiče potřebujem!

I když si to někteří rodiče odmítají připustit, také my si od nich potřebujeme odpočinout a nasbírat nové zkušenosti a zážitky i s jinými lidmi. Babička a dědeček jsou k tomu ti nejpovolanější. Poznáváme  s nimi jiné způsoby trávení volného času a také jiné podoby výchovy. Učíme se tak, že svět není uniformní, je barevný a lze v něm pobývat různými způsoby. Nacházíme u prarodičů volnější pole působnosti, ale zároveň přebíráme více zodpovědnosti sami za sebe. Konfrontací s rodičovskými požadavky také zjišťujeme, že svět nebude vždy jen podle našich  představ a že lidé v něm nejsou všichni stejní. Prarodiče nám  také předávají  vyprávěním historii rodiny, ale i širší kulturní souvislosti. Čas babičky a dědečka  plyne jinak než ten rodičovský a mají i jiné pořadí hodnot. To všechno nás obohacuje a proto je dobré, když rodiče řeší  dospělé spory dospěle a nám a babičkám umožňují  svobodně trávit společný čas.

Jistě se stalo i vám, že potřebujete se někomu s něčím svěřit, a vaším zachráncem se stane babička. Nebo potřebujete radu a nikdo vám nedokáže lépe odpovědět a poradit či pomoct než dědeček. Vždy se na ně můžeš spolehnout, jsou určitě vždy milejší než rodiče, ale nepřeháněj to a nevyužívej jich a nebuď na ně zlý/á. Jsou to velmi citliví lidé a ublížilo by jim to. Jestli máš babičku nebo dědečka, tak si jich plnoprávně važ, jelikož každý nemá to štěstí jako ty. Nevím jestli jste to pochopili ale právě oni jsou část vašeho štěstí.

VerINka

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one