Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Již nejsem malé dítě!

Vytvořeno 31.05.2011 18:49:13 | Poslední změna 13.06.2011 19:23:41
Taky si někdy připadáte že se kvám ostatní chovají jako by vám bylo pět? Nejste sami třeba se taky něčím takovým trápíte, připadáte si trapně a ostatním to může i ublížit. Takže pozor na to!
Jistě si někdy připádáte že vás ti starší podceňují? Že je to nefér? Že vás odsuzují kvůli věku? Nebo že na vás neustále dohlíží? Je to zapeklitý případ.
 Je spousta věcí které se vám mohou dít:
  1. Starší vás kvůli vašemu věku podceňují a zakazují vám věci které by jste určitě zvládli.
  2. Chovají se k vám jako k čtyřletému dítěti a neustále na vás musí dohlížet.

A je toho mnohem víc. Jestli chceš, přečti si příběhy a můžeš si to přirovnat k situaci.

Příběh číslo 1) Zvládnu to taky!

 Byl pěkný den. Dvanáctiletá Nela s rodiči a starším bratrem Tomášem jeli na zimní prázdniny k babičce a dědovi, kteří měli domek hned u sjezdovky. Babička Růža a děda Chrudoš byli moc hodní. Měli svého syna Jana a i jeho rodinu moc a moc rádi a milovali když k nim přijeli. Nela byla u svých prarodičů velmi oblíbená. Byla vtipná a hezká jako její mamka Markéta. U babičky a dědy se všichni ubytovali.      

Druhý den šli všichni  na sjezdovku. Nela si krásně jezdila na novým snowboardu. Jezdila teprve druhým rokem ale šlo jí to celkem dobře. Jezdila jen na malém kopci ale no co. Pak se ale rozhléla, a nikde nenašla Tomáše, který taky jezdil druhým rokem na snowboardu. Tomášovi už je patnáct  a někdy jezdí na hory i s přátely. Dohnala mamku a zeptala se:

  ,,Mami, kde je Tomáš?'' ,,Jde na velkou sjezdovku na lanovku.'' odpověděla maminka. ,,Jéé! Já chci taky!'' křikla Nela. A najdnou se tam zničehonic objevil Tomáš a řekl: ,,Ba ne sestřičko, ty jsi na to ještě příliš malá.'' zašklebil se. ,,Tak to teda nejsem!!!''' bránila se Nela. ,,Umím stejně dobře jezdit jako ty!''  ,,Možná že ano ale přesto ne. Jsi na to opravdu až moc malá.'' řekla mamka. ,,PROSTĚ NE!!!'' rozhodla maminka a Nela věděla, že ji nepřekecá. Připadala si najednou hrozně, ale hrozně podceňovaná.        

 

Příběh číslo 2- Neustálé strapňování

 Lucka byla jedináček. Bylo jí třináct let a žila se svou mamkou a taťkou. Její mamka byla učitelka a jmenovala se Helenka Klavesková. Učila na stejné škole kam chodila Lucka. A její táta byl podnikatel. Prodával ve svém obchůdku nábytek. Jmenoval se Jaromír Klavesek. Žili společně v domku nad Jaromírovým obchůdkem.

Bylo pondělí a Lucka přicházela ze školy. Doprovázely ji její kamarádky Stela a Zuzana. Bavily se zrovna o nějakém oblečením Jany Houfové. A v obchůdku potkaly pana Klaveska. ,,Ahoj Lucinko, tak jak jsi se měla ve škole? A chutnala ti svačinka co ti udělala maminka? Doufám že jsi všechno snědla a bude s tebe silná holčička, ty moje myšičko." Lucka se začervenala a nejraději by se propadla do země. Její kamarádky se samozřejmě uchechtávaly. ,,Tati prosimtě!" rozkřikla se Lucka a naštvaně vyběhla po schodech nahoru.

Další den ve škole se holky bavily o klukovi jménem Honza, který se Lucce líbil a naneštěstí i Janě Houfové. Bolndýna posedlá na růžovou a samozřejmě modelka a nafoukanice třídy. Po škole se připojila na cestě domů k Honzovi. To ale netušila, že to byla velká chyba. Potkala je totiž Helenka Klavesková. ,,Ahoj Lucinko? No kdo je tohle? Že to je ten Honza jak o něm pořád mluvíš?" obrátila se na Honzu. ,,Víš, pořád o tobě vypráví, a doma si nakreslila do deníčku srdíčko a napsla tam tvoje jméno. Dokonce si na třídní fotce dala tvoji hlavu do srdíčka, a na fotce kde jsi sám jsou otisky od rtěnky, a to jsi neviděl..."

 ,,Mami!!! Nech toho jo!" Lucka se rozzlobeně a se slzama v očích rozeběhla domů. Cítila se trapně. Ta už sevýsměchu nevyhne! A co až se o tom dozví Jana Houfová. Lucka si přála vypařit se na co nejdelší dobu  

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one