Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Jdi do toho po hlavě

Vytvořeno 20.08.2011 16:21:02 | Poslední změna 27.08.2011 14:44:16
Každý z nás je puberťák.Tady se dozvíš něco,co děláš každý den a přece se tomu zasměješ.Tak pozorně čti

Rodiče jsou zastaralí,strapňují tě a nemaj smysl pro humor.
Tvá rodina tě nachápe,neuzná,že ty máš pravdu.Mamka ti nadává,že sis vzala moc krátkou sukni,že máš moc dlouhé náušnice a že se ty boty do školy nehodí.Ale ona vůbec nechápe,co je to vypadat cool.Každý ráno se s ní zhádáš,zakazuje ti se nalíčit a dá ti nekonečně dlouhou přednášku o tom,že v jejích letech si poprvé holky braly řasenku až po maturitě.Oblíká se jako z roku raz dva a diví se,že jejími věcmi opovrhuješ.Nedokáže pochopit,že už nejsi malé dítě a jěště v sedmé třídě ti do školy nese svačinu,protože bys měla hlad.Před celou třídou ti začne připomínat,ať sníš celý oběd a nekupuješ si coca colu.Prostě trapas.Nedokáže pochopit,že to s tou péči o tebe přehání.Ale až tě puberta zase opustí,určitě si padnete kolem krku a spoluse tomu ještě nasmějete.Vždy´t ona to myslela jen pro tvoje dobro!!    
S tátou je to něco jiného,ten s tebou oblečení neřeší,ale to neznamená,že s ním žádné problémy nejsou.Stále tě nutí do domácích úkolů a myslí si,že ty je půjdeš opravdu dělat.Stále tě chce osamostatnit ale,nemusí ti to říkat před kamarádkami.Nechápe,že na tvé oslavě o jeho vtipy nestojíte a nechce uvěřit tomu,že s ním už nechceš jezdit na kole.Ale,to neznamená,že taťku jen tak odhodíš,on je velice vytrvalý a nedá se jen tak odbýt.A uvidíš,že za chvíli ho budeš prosit o jízdu na kole ty.Budeš chtít poslouchat jeho vtipy a nepůjde ti do hlavy,jak tě ta puberta moc popadla.
Jítísek
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one