Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Jak na tátu.

Vytvořeno 26.06.2011 20:23:29 | Poslední změna 26.06.2011 20:47:15
V něčem je to s tátou lehké.Když něco chceš,spíš než mámy se zeptej táty-třeba když si chceš zahrát počítačovou hru přístupnou až od patnácti,nebo zapít večeři limonádou místo mléka.Existuje totiž osmdesáti procentní šance,že ti táta dovolí něco,co by máma možná nikdy nedovolila.Bohužel,táta rád nechává hodně rozhodování na mámě.

Co tátové nemají rádi:
Když táta chce,abys něco udělal,zatni zuby a prostě to udělej.Když si budeš stěžovat,budeš toho muset udělat dvakrát tolik.Tátové k smrti nenávidí trik ,,máma by to dovolila"jestliže toto řekneš,koleduješ si o malér.Pozor,určitě se nezkoušej ptát táty na věc,kterou ti máma zakázala.To se niky nevyplácí.

Jak tátové zlobí své děti:
Jedny z věcí,co nás ,,děti" štve,je,že nám táta nedovolí utéct od práce nebo sportu,i když nám to moc nejde.Táta je ale mazaný-bude se tvářit fakt zklamaně a ty pak s tím,čehoz chtěl nechat,začneš znovu,jen abys mu udělala radost.Bod pro tátu.
Nebo například-Táta ti řekne,že si můžeš vybrat mezi kamarády,nebo úkoly.Řekne ti,že je to na tobě.Ale doopravdy to tak nemyslí.Dobře víš,jaké rozhodnutí se od tebe čeká.Další bod pro tátu.

V tátovi je síla otce,nepodceňuj ji.Nezapomínej na to,že táta ti pomáhá stát se sama sebou.

Jítísek
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one