Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Sherlock Holmes-Kdo má pravdu?

Vytvořeno 28.08.2011 18:25:11 | Poslední změna 29.08.2011 09:50:21
Sherlock Holmes a doktor Watson procházeli centrálním parkem a oba dva pečlivě propátrávali očima zastřižený trávník kolem cest.Včera večer je požádal o pomoc inspektor Roberts ze Scotland Yardu.Za poslední měsíc se v centrálním parku stalo dvanáct loupežných přepadení osamělých starších žen.Ale byla to přepadení více než podivná.Pachatel byl totiž pes.Větší zvíře vždy zezadu přiběhlo k oběti,vytrhlo jí kabelku z ruky a upalovalo do křoví.Bylo jasné,žen se jedná o zvíře vycvičené k takovému úkolu.Ten,kdo zvíře vycvičil,stál určitě nedaleko a sledoval,jak si jeho svěřenec počíná.Policie zatím neměla jedinou stopu.Přepadení se vždy uskutečnilo tak rychle,že oběti neměly ani čas si všimnout,jaká je to rasa.Všechny ženy uváděly jen to,že pes je velký a útočí naprosto tiše a tiše zase zmizí.

Sherlock Holmes najednou zastavil svého přítele pohybem ruky.Pak se vydal k velkému stromu,necelých deset metrů od cesty.
,,Pokud vím,poslední přepadení bylo kousek odtud.Pojďte se podívat,milý Watsone,tady stál ten,kdo psa vycvičil a sledoval při přepadení.."

U paty stromu byla hodně sešlapaná tráva a v blátivé hlíně zůstaly i nějaké otisky bot.A taky psí stopy.Mimo to,zde ležely i nedopalky cigaret.
,,Vypadá to na stopy mužské boty,velikost nejméně 45,milý Holmesi.A nedopalky jsou značky Arabienor,což jsou cigarety v Británii málo obvyklé,"znalecky zhodnotil stopy doktor Watson.
,,Správně,milý Watsone,a podle velikosti psích stop usuzuji na plemeno velké."
,,Myslím,Holmesi,že bychom se mohli chvíli procházet parkem.Možná,že náš neznámí je tady opět se svým psem na vycházce."
Holmes přisvědčil,a tak se oba loudavým krokem vydali na procházku parkem.

Potkávali hodně lidí,kteří své miláčky venčili v parku,ale nikdo neodpovídal představě,kterou oba měli.

Už toho chození měli dost,když se proti nim na cestičce objevil snědý,vysoký muž s velkým psem na vodítku.Oba zbystřili a nechali ho projít kolem sebe.Pak se nenápadně vydali za ním.
,,Milý Watsone,to je určitě náš muž.Všimnul jste si,že má boty minimálně 45 a kouří arabské cigarety?I ten pes velikostně odpovídá našim představám.Copak je to za rasu?Já bych to tipnul na dogu."
,,Kdepak,Holmesi,to je určitě dobrman."
Kdo má pravdu?
Jítísek
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one