Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Happy birthday!

Vytvořeno 04.02.2012 18:52:41 | Poslední změna 04.02.2012 19:05:34

Happy birthday!!!!

Začalo mě mrazit v zádech. Dostala jsem hrozný strach a bála jsem se jen pohnout. Ten dům byl fakt hrozný! Na takovémhle strašidelném a opuštěném místě se ale nedalo ničemu divit. Přesto jsem věděla, že musím vstoupit. Možná to bude ta nejposlednější věc v mém životě, ale já to udělat prostě musím!!!

Až tady umřu, bude tady napsáno : ,,Zde zemřěla Ema Watsonová, když chtěla svojí kamarádku vysvobodit z nejhrůznější pevnosti na světě." Asi si myslíte, že mám takový smysl pro humor, ale ta chvíle byla tak strašidelná, že jsem se tomu musela smát.

Je 6. červenec a je tma. Je totiž půlnoc. Ačkoliv by asi nikdo nešel o půlnoci do téhle barabizny, já jsem se sama a dobrovolně rozhodla, že to udělám. Hodiny na věži odbíjí půlnoc a já beru za mosaznou kliku na velkých, dřevěných dveřích, které se následně otvírají. Očividně se nic neděje, což mě zneklidňuje ještě víc. Čekala jsem příšery, duchy a jiná oživlá monstra, ale nic. Jen to ticho …

Proč jsem sem sakra lezla a zrovna o svých narozeninách! ,,Proč asi," odpověděl mi hlas ve spáncích. ,,přeci proto, že ti před týdnem přišel ten dopis!"

Ten hlas má pravdu.

Přesně před týdnem mi přišel dopis od mé kamarádky Laury, že ji vězní tady - v téhle hrozné chatrči, a jelikož jsme v Americe, je možné všechno.Musím ji prý osvobodit právě dneska - v den mých narozenin - tak jsem tady.

Rozhodla jsem se, že se podívám do podkroví na ostatní pokoje, když jsem uslyšela ty hlasy. Byl to tlumený hovor neznámých lidí a vycházel z pokoje, do kterého jsem se chystala vstoupit.

Otevřela jsem dveřě a v tom jsem to uviděla …........................... tmu. Nic než tmu, ale ta barabizna měla i zavedenou elektriku, tak jsem sáhla po vypínači.

Nějaká síla mě táhla od toho pryč, ale já jsem se nedala. Když místnost ozářilo světlo, uviděla jsem tu nejšílenější věc v mém životě - asi patnáct mých spolužáků ( včetně Laury) v prostěradlech, která měla představovat pláště duchů v ohlušujícím pokřiku :,, Happy birthday!!!!!"

Byly to ty nejšílenější narozky v mém životě.

 

                                                                                                            Ann

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one