Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Smrtka-

Vytvořeno 30.08.2011 09:30:12 | Poslední změna 30.08.2011 09:32:21
Eduard byl velmi chytrý člověk, záleželo mu na ostatních a svou práci hasiče bral vážně.Měl přítelkyni Efrém, která byla však velmi hysterická, nikdo o ní nic nevěděl, protože se objevila tak náhle.Eduard o ní také nic nevyprávěl.Čím víc mu totiž dělala starost jedna ze silnic, přezdívaná Smrtka.
„Jste sám proti sobě.Já vám prostě říkám, že tu silnici musíme uzavřít!", říkal Eduard, vedoucí hasičského sboru.
„Takhle se mnou laskavě nemluvte!To si vyprošuji!", rozzlobil se ředitel Kyshel, o kterém bylo známo, že mu jde jen o vlastní prospěch.Byl to pěkný šizuňk a každého podvedl.
„No tak to si teda vyprošujte co chcete, buď tam dáte prozatím aspoň varovnou ceduli, nebo tady končím a půjdu jinam!", dal Eda Kyshelovi ultimátum.
Ten si nemohl moc vyskakovat, protože bylo málo zaměstnanců, řekl tedy: „No dobře, ceduli tam dám!Nashledanou!", a zavěsil.
„Teda to je prevít.", řekl Eduard klukům ze sboru.
„No jo, na to si přišel brzo!", odpověděl mu jeden z hasičů.
Eda o té silnici přemýšlel už dlouho, prostě si nemohl pomoct.Nakonec se sebral a odešel domů.Jeho přítelkyně byla modelkou, jak se později ukázalo a právě fotila v New Yorku.Bylo to kousek, takže se mohla kdykoli vrátit, ale Eda byl rád, že na chvíli vypadla.Už měl plné zuby toho jejího „Miláčku, jak je možné, že ta voda je studená?" a nebo „No hlupáčku, tohle jsem nemyslela." časté bylo také „ÁÁá, proboha, to je PAVOUK!".
Eda se díval na televizi a po chvíli usnul.Uvědomil si to až ráno, to se však jen oblékl a vyrazil na Smrtku, aby se podíval na novou ceduli.
„To je prevít", opakoval stále. „On tu ceduli nechá vyrobit tak malou, nikdo jí neuvidí…"
Celý den byl pak jako na trní.Né, že by chtěl, aby se někdo na té silnici zabil, ale prostě si myslel své a tak se ani nedivil, když zadrnčel telefon.
„Prosím, u telefonu Eduard Shannon!", ozval se.
A někdo na druhém drátě se jen hloupě usmál: „Máte na Smrtce další havárku, tentokrát vaše přítelkyně, pane Shannone!"
Eduard zavěsil telefon, sedl si a chvíli hleděl před sebe.Po chvíli celou situaci oznámil hochům a jelo se na Smrtku.
Když přijeli na místo nehody, nestačili se divit.Na silnici se nenabourala Efrém, přítelkyně Edy, ale ředitel, který byl tak proti tomu, aby se silnice uzavřela.Nikdo však nemohl přijít na to, proč tudy ředitel jel.
Byla to záhada, kterou už jim ředitel nemohl zodpovědět, protože zemřel.A proč vůbec někdo volal, že se nabourala Efrém, když to nebyla pravda?Proč jel ředitel Smrtkou?Eda nad tím přemýšlel usilovně několik dní.Každý večer se byl podívat na smrtce, jakoby hledal řešení všech těch katastrof a záhad.Najednou se však zahleděl na ceduli a vše mu došlo.Cedule byla obráceně!Někdo jí obrátil, takže ředitel, který chtěl jet na setkání golfistů do New Yorku, jel nakonec na Smrtku.
Když se to dozvěděli ostatní, začalo se to řešit.Eduard zatím povýšil na místo ředitele.Jednou se zdržel déle v kanceláři a našel fakturu, která měla pokrýt převrácení cedule, nebo také to, že někdo trvale mastil vozovku na Smrtce speciálním olejem, vůbec všechno tam bylo popsáno.
Eduard to všechno ještě téhož dne předal komisi, která zjistila, že to bylo vlastně dílo ředitele Kyshela, který poslední dobou sjednával všechny schůzky v New Yorku, kde by údajně své dluhy zaplatil.
Nastražil tedy na sebe past, protože když jel večer do New Yorku, vůbec si neuvědomil, že cedule je obrácená.Záhadou teda zůstává jen to, kdo oznámil nehodu Efrém, která se pak ukázala nehodou Kyshelovou.
Inu, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
 
 Author:Kajulinkab
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one