Je nás tedy celkem 7. Můžete nás tu znát pod jmény ?Aňa?,Eliss, Jitísek, VerINka, Ann, Kosatka a Polly
 Každá máme ráda jiné věci a podle toho píšeme pro vás. Jedna věc nás ale spojuje. Tu máme všechny rády. Je to Zábava. Nerady se nudíme a milujem legraci. Věříme, že patříte k těm kteří se rádi pobaví. A proto tu taky jsme.
 I když z nás brzy budou sedmačky, náš název bude stejný. Holky ze šestky. Protože právě  šestá třída pamatuje dobu, kdy jsme tuhle stránku stvořily. Bláznivá šestka plná dobrodružství a průšvihů. To všechno ale patří k pubertě. A právě pro vás puberťáky, tedy spíše puberťačky tahle stránka je. Doufáme, že jestli sis už něco přečetl,že se ti to líbilo a jestli jsi ještě nic nečetl, že si alespoň něco přečteš a bude se ti to líbit. 
 Proto to taky děláme. 
                          Vaše !!! Holky ze sedmičky !!!

Něco se ti tu nelíbí? Šlo by něco vylepšit? Stačí napsat a my odpovíme.


Jak se dozvíš že jsme odpověděly? Pokud zadáš svůj email nebo jestli jsi tu přihlášený tak přezdívku tu, napíšeme ti. Jinak sleduj stránku a jestliže odpovíme,dočkáš se i splnění dotazu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vždycky musí být přestávka... Ale teď jsme zpátky... A v celé své kráse!

 
 

Popelka

Vytvořeno 15.12.2011 13:17:47 | Poslední změna 15.12.2011 13:21:21
Tak a máme tu výherný text od Kytinky z Velké filmánie.
Jméno: : Kytinka
Název článku: : Popelka
Článek: :
Protože se blíží vánoční čas, vybrala jsem si moji nejoblíbenější filmovou pohádku Popelka. Popelka byla hodné a krásné děvče, když byla malá zemřela jí maminka. Zůstala se svým tatínkem, který se za nedlouhý čas oženil. Pro Popelku to nebylo vůbec dobré. Macecha měla jednu vlastní dceru, kterou měla ráda, ale Popelku nenáviděla. Popelka musela sloužit maceše i nevlastní sestře. Tatínkovi si ani slovem nepostěžovala.
Jednoho dne se král rozhodl, že svého syna ožení. Uspořádal ples, kde si měl princ najít svoji nastávající. Hned jak se macecha dozvěděla, začala se na tento ples chystat i se svojí vlastní dcerou. Popelka si myslela, že i ona bude moci na ples. Macecha nedovolila, aby šla na ples, naopak se postarala o to, aby měla hodně práce.
Macecha poslala tatínka Popelky do města na nákup. Potřebovaly různé látky na šaty, šperky, stuhy. Než odjel do města zeptal se své vlastní dcery co by si přála ona. Popelka odpověděla, aby ji přivezl to, co ho cestou cvrnkne do nosu.
Otec nakoupil všechno co měl nařízeno a při cestě zpět, mu najednou cvrnkly do nosu tři lískové oříšky, tu si hned vzpomněl na svoji vlastní dceru. Popelka měla z oříšků velikou radost a hned si je odnesla do svého úkrytu, kde měla pár „pokladů" po mamince.
Přípravy na ples vrcholily. Macecha před tím, než odjela se svou vlastní dcerou na ples, vysypala hrách na zem a do něho ještě popel, aby měla Popelka co dělat. Nařídila ubohé dívce, než se vrátí, tak musí být vše opět roztříděno. Když se Popekla dala do práce, v tom někdo klepal na okno. Byli to holoubci, kteří ji naznačili, že to za ní přeberou.
Popelka šla do svého úkrytu, ve chvíli, kdy si prohlížela oříšky, které dostala od tatínka se jeden z nich uvolnil a spadl na zem. V oříšku byly schované překrásné šaty. Popelka se tedy oblékla a odjela na ples. Princ byl z ní tak očarován i přesto, že ji neviděl do obličeje. Děvče dobře vědělo, že doma musí být dříve než macecha s dcerou. Když spěchala z plesu domu, na schodech ztratila jeden střevíc. Nemohla se vrátit, protože ji pronásledoval princ. Střevíček našel princ a dal vyhlásit, že ta která ho oblékne se stane jeho ženou. Žádná jiná než Popelka střevíček neoblékla. Princ si svou Popelku odvedl na zámek a oženil se s ní.
Taky bych si přála být Popelkou, kterou si vezme krásný a hodný princ.    
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one